Za co On Cię lubi lubi?

Idealna kobieta to taka, która potrafi gotować, sprzątać oraz zadbać o dom i rodzinę. Owszem taki pogląd ma większość mężczyzn. Jednak współczesna kobieta to niezależna i samodzielna, która ma swoje pasje, które potrafi pogodzić z codziennymi obowiązkami domowymi.
Gdzieś we wszechświecie znajduje się twój mężczyzna idealny stworzony tylko dla ciebie, na którego warto czekać długo. Ale co zrobić by pokochał cię taką jaką jesteś? Oto kilka rad.

Bądź sobą.
To pierwsza podstawowa i najważniejsza zasada. Nigdy nikogo nie udawaj. Jeżeli nie lubisz nosić sukienek i szpilek, to ich nie zakładaj na siłę dla faceta. Żaden mężczyzna nie jest wart takiego poświęcenia. Mężczyźni lubią naturalnie piękne kobiety, czyli zero tapety wielowarstwowej na twarzy. Lubią spontaniczne dziewczyny, z którymi mogą poczuć się jak w towarzystwie dobrego kumpla. Bądź wyjątkowa jedyna w swoim rodzaju, ze wszystkimi swoimi wadami i dziwactwami, upodobaniami i awersjami. Krocz dumnie, wyprostuj się. – postawa zdradza twoją pewność siebie. Zadbaj o siebie oraz swój wizerunek. Mężczyźni lubią kobiety, które dbają o siebie.
Graj niedostępną.
Mężczyźni lubią wyzwania, kiedy muszą zawalczyć o serce kobiety, wtedy później potrafią lepiej docenić coś co sami zdobyli niż to co dostali podane na tacy. Tak jest z resztą ze wszystkim.  Gdy pojawi się w twoim otoczeniu, czasem udawaj, że go nie widzisz. On polubi tę grę w kotka i myszkę i już zawsze będzie cię wypatrywał.

Stwórz bliskość.
Delikatne, subtelne dotykanie jak głaskanie po dłoniach, włosach czy pocałunek w policzek na pożegnanie to rzeczy dozwolone nawet na pierwszym spotkaniu. Inicjuj kontakt wzrokowy, nie uciekaj wzrokiem w podłogę. Możesz również podarować mu jakiś osobisty prezent np. Książkę, bransoletkę, zwykły t-shirt może obudzić w nim wspomnienie waszych wspólnych chwil.
Miej atrakcyjne wnętrze.
Mimo że mężczyźni są wzrokowcami i zwracają w pierwszej kolejności na wygląd, to jednak lubią kobiety z ciekawą pasją. Lubią kobiety, które znają swoją wartość, są otwarte na ludzi i pozytywnie patrzą na świat oraz w łatwy i jasny sposób deklarują swoje potrzeby. Mężczyźni nie chcą się domyślać o czym kobieta myśli.
Mów i słuchaj.
Dialog to rozmowa dwóch osób. Ważna jest zarówno umiejętność mówienia, ale i słuchania drugiej osoby. Nie mów cały czas tylko o sobie. Pozwól dojść do słowa partnerowi. Od czasu do czasu powiedz jakiś komplement. Oni również lubią być docenieni. Całą swoją uwagę skup na tym, że on jest tu i teraz obok ciebie.
Flirt.
Mężczyźni to uwielbiają, a więc do dzieła. Adoruj go, ale pozwól również się adorować. To sprawi, że stworzy się między wami szczególne napięcie.

Poczucie humoru.
Mężczyźni lubią kobiety z poczuciem humoru, które potrafią śmiać się i mają dystans do siebie. Wszelkie fochy i złość zostaw w domu. Mężczyźni nie lubią złośliwych kobiet, które wiecznie na coś narzekają.

Share this:

CONVERSATION

1 komentarze: